کشف کمربند مردانه چرم مشهد در خانه قاتل بروسلی

همانطور که قول داده بودم، اکنون می دانید که چگونه کمربند مردانه چرم مشهد مناسب را انتخاب کنید تا مانند یک حرفه ای لباس خود را به هم ببندید و به بهترین شکل ظاهر شوید.

 اکنون همه چیز به دست آوردن کمربند مناسب برای کفش شماست و وقتی نوبت به کمربندهای مردانه می رسد، از این استراتژی بسیار ساده استفاده می کنم:

چگونه من همیشه کمربند مناسب را در دست دارم؛ اول از همه، اگر ایده بکر به نظر رسیدن را دوست دارید، انتخاب یک کمربند با رعایت 3 راز یک شروع عالی است.

زمانی که برای اولین بار شروع به خرید و پوشیدن کمربند کردم، به سختی به یاد آوردم که کدام را بخرم و کدام را قبلا داشتم، امروز خیلی راحت تر است. 

حالا، هر زمان که برای خودم یک جفت کفش به رنگ یا مدلی می‌خرم که قبلاً نداشته‌ام، همیشه مطمئن می‌شوم که در همان زمان یک کمربند بخرم که با آن کفش‌های جدید مطابقت داشته باشد البته به دنبال 3 راز.

من به سختی یاد گرفتم که کمربندها مخصوصاً کمربندهای چرمی مردانه درست مانند کفش‌های چرمی، در نهایت کمی کش می‌شوند. اگر بین دو اندازه تصمیم می گیرید، مهم است که این را در نظر داشته باشید زیرا تقریبا همیشه بهتر است سایز کوچکتر را انتخاب کنید.

بنابراین اگر اندازه دور کمر شلوار جین من 34 باشد، بزرگترین کمربند من می‌توانم 36 بخرم (زیرا بعد از کشیده شدن می‌تواند به 38 اینچ برسد)، در غیر این صورت، من می‌توانم با یک دم کمربند مواجه شوم که نه تنها خیلی طولانی است، بلکه یک دردسر واقعی برای مقابله با آن است.

بدانید چه زمانی کمربند خود را بازنشسته کنید

طول عمر تسمه به چند عامل بستگی دارد:

  • مواد کمربند
  • خواه سگک کمربند آبکاری شده باشد یا فلزی جامد

وقتی صحبت از کمربندهای چرمی برای مردان می شود، چرم پس از حدود 9 تا 12 ماه استفاده روزانه دچار کشیدگی و تغییر شکل می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.