یک نوجوان 12 ساله ایرانی بهترین طراح کفش پسرانه سایز ۳۹ جهان شد

من فکر می کنم همه ما می توانیم قبول کنیم که کفش پسرانه سایز ۳۹ ضروری هستند زیرا از پاهای شما در برابر عوامل محافظت می کنند.

علاوه بر این، کفش پسرانه سایز ۳۹ می توانند حمایت و راحتی مناسب را فراهم کنند کفش‌ها نیز زیبا هستند و بخشی ضروری از لباس شما هستند آنها آخرین لمس هستند در حالی که آنها آخرین قطعه ای هستند که اضافه می کنید اغلب اولین چیزی هستند که مردم می بینند.

در صورت خرید، ما کمیسیون دریافت می کنیم، بدون هیچ هزینه اضافی برای شماچه کفش‌ها را به دلیل محافظتی که ارائه می‌کنند یک ضرورت می‌بینید و چه به دلیل سبکی که به ارمغان می‌آورند، وقتی صحبت از بچه‌هایتان می‌شود، پیدا کردن کفش مناسب ممکن است سخت باشد.

این مقاله را بررسی کنید که انواع کفش های بچه گانه را فهرست می کند.

کفش

هنگامی که به دنبال کفش برای کودکان خود هستید برخی از عوامل ضروری وجود دارد که باید بدانید تا به شما در پیدا کردن کفش مناسب کمک کنند کفش مناسب برای کودک شما، کفشی است که متناسب با پای در حال رشد او باشد.

قسمت رویی کفش باید مشبک، بوم یا چرم باشد زیرا پای بچه ها زیاد عرق می کند علاوه بر این، این مواد به پاهای عرق کرده آنها اجازه تنفس می دهند.

کفی باید ماده ای باشد که جاذب باشد بچه ها معمولاً نیاز زیادی به حمایت قوس ندارند، اما کفی بالشتکی مناسب است همه کودکان نوپا زیر 16 ماه کف پای صافی دارند زیرا قوس های آنها کاملاً رشد نکرده است.

تا سن شش تا هشت سالگی این اتفاق نمی افتد. تا آن زمان کف پایشان صاف است همچنین می توانید کفشی پیدا کنید که دارای کفی قابل جابجایی باشد.

زیره بیرونی آن چیزی است که بالشتک، کشش و انعطاف پذیری را برای کفش پسرانه سایز ۳۹ فراهم می کند وقتی کفی بیرونی صاف است، به پیاده‌روهای تازه کار کمک می‌کند.

پاشنه پا برای کودکان نوپا لازم نیست کودک بزرگتر می تواند کفشی بپوشد که پاشنه دارد این پاشنه ها نباید بیشتر از یک اینچ باشد زیرا ممکن است پای آنها به سمت جلو بلغزد که می تواند انگشتان کودک شما را در بالای کفش گرفتگی کند.